Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Aurelio: Bu formanın hakkını vereceğim

Fatih terim'in Lüksemburg maçı aday kadrosuna çağırdığı Fenerbahçeli Mehmet Aurelio, hayatının en önemli günlerinden birini yaşadığını söyledi. Aurelio, "Sorumluluğumun bilincindeyim ama artık kimse unutmasın ki ben bir Türk vatandaşıyım. Bu formanın hakkını vereceğim" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Aurelio, Fenerbahçe Kulübünün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, “Bu, hayatımın en önemli günlerinden biri. Bana verilecek her görevi eksiksiz olarak yerine getirip, bu formanın hakkını vereceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Türkiye'de bugüne kadar hiçbir yabancı oyuncuya bu görevin verilmediğini bildiğini vurgulayan Aurelio, “Bunun bir ilk olduğunu biliyorum. Sorumluluğumun bilincindeyim ama artık kime unutmasın ki ben bir yabancı değil Türk vatandaşıyım. Benim Türk vatandaşlığına geçmemde ve milli takım forması giymemde yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle Fenerbahçe'deki tüm arkadaşlarımdan başkanımızdan ve hocalarımızdan çok destek gördüm. Artık bundan sonra Fenerbahçe'de olduğu gibi Türk Milli Takımı'nda da görevimi en iyi şekilde yapacağım” diye konuştu.Bunları da Beğenebilirsiniz