« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Ali Yalçındağ: Ünal Aysal olmayacaksa Faruk Süren - Ali Dürüst gelmeli

CNN Türk’e konuşan Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ, “Galatasaray’da başkan kim olmalı?” sorusuna, “Ünal Aysal devam etmeyecekse benim gönlümde efsane bir yönetim var; Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak” cevabını verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yandex Türkiye CEO’su Mehmet Ali Yalçındağ, CNN Türk’te Hafta Sonu keyfi programının canlı yayın konuğu oldu.

İş ve teknoloji dünyası ile ilgili birçok önemli açıklamaya imza atan Yalçındağ, programın son bölümünde Galatasaray Kulübü ile ilgili düşüncelerini de dile getirdi.

Sarı kırmızılı kulüpte 25 Ekim’de yapılacak olan kongre hakkındaki görüşlerini belirten ve ‘Galatasaray’da sizce başkan kim olmalı’ sorusuna Yandex Türkiye CEO’su Yalçındağ, “ Ünal Başkan devam etmeyecekse benim gönlümde efsane bir yönetimimiz var. Faruk Süren, Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak. Bence bu ekibin göreve talip olması lazım. Nasıl bir koalisyon sağlanır, bilemiyorum. Bana göre mutlaka sorunların ortadan kaldırılması için bu ekibin Galatasaray’da görevde olması lazım” dedi.

‘Siz bu ekipte olabilir misiniz yönetici olarak?’ sorusuna ise Yalçındağ, “Ben hiçbir zaman yönetici olarak rol almam. İyi bir taraftarım ve seyirciyim. Herkes bildiği işi yapsın” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz