KÜTAHYA HABERLERİ

Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz

IHA
14.07.2015 - 10:34Son Güncelleme :

MHP KÜTAHYA İL TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Mehmet Ali Türkel, toplumun huzur ve refahını bozmaya çalışanlara asla fırsat vermeyeceklerini dile getirdi.
MHP İl Başkanlığı, TOKİ Yeşil Bahçe Tesisleri’nde teşkilat mensuplarına iftar yemeği verdi.
MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık’ın da katıldığı iftar sonrası bir konuşmaya yapan İl Başkanı Mehmet Ali Türker, "Gönül yapmak yerine yıkan, kalp onarmak yerine kıran, muhabbetle dostlukla ve kardeşlikle muamele yapmak yerine fitne ve fesatla vakit geçirenlere, birlik, bütünlük ve kardeşlik duyguları yerine ayrışma ve nifak tohumu ekenlere Allah’ın izni ve inayetiyle fırsat vermeyeceğiz" dedi.
Başkan Mehmet Ali Türkel, ’küresel emperyalist düzenin uygulamalarının sonucu’ olarak; içecek su, karnını doyuracak aş bulamayan, açlık ve yoksulluğun kucağına itilmiş insanlar olduğuna dikkat çekti. Türkel, "Bu hazin tablo vicdanlarımızı sızlatmaktadır. Bu eşitsiz, haksız, ahlaksız ve insafsız küresel düzenin bu haliyle sürdürülmesi mümkün değildir. Yoksulluk ve yolsuzluğun son bulduğu, güçlü bir demokrasi kurularak kamu düzeninin tesis edildiği, ayrımcılık, israf, işsizlik ve geçim derdinin olmadığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olduğu, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı, milli birlik ve beraberlik içerisinde güçlü ve büyük devlet, zengin millet ülküsünü yakalamış bir Türkiye idealini gerçekleştirebilmenin inanç ve imanı içerisinde bu kutlu yolda sarsılmaz bir inanç ve emekle yürümeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mehmet Ali Türkel: Huzur Ve Refahı Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz haberi güncellenecektir.

  KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ
  14 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:23
  • Guneş
   07:01
  • Öğle
   12:57
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:32
  • Yatsı
   19:58
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı