« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Ali Şahin Fenerbahçe polemiğine noktayı koydu

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın 'Basketbol milli takımına oyuncu göndermeyiz' sözleriyle başlayan Mehmet Ali Şahin - Fenerbahçe polemiğinde Mehmet Ali Şahin son noktayı koydu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, NTV kanalında konuyu dair yaptığı açıklamada, bir daha bu konuda açıklama yapmak istemediğini söyledi ve ekledi: Aynen Fenerbahçe'nin açıklamasında dediği gibi, bizim için önemli olan ay yıldızlı bayrağımızdır. Bayrağımız kulüp bayrağından daha değerlidir.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Mehmet Ali Şahin, spor bakanlığı yaptığını hatırlatarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile geçmişe dayanan bir dostlukları olduğunu hatırlatarak 'Benim Aziz Yıldırım ile bir sorunum olamaz. Geçmişte bakan olduğum dönemde bana sorunlarını getirmiş bende yardımcı olmuşumdur' dedi.

Mehmet Ali Şahin Fenerbahçe polemiğine noktayı koydu

USLU: ŞAHİN BU İŞLERE BURNUNU SOKMASIN

ŞAHİN: F.BAHÇE BENİ TEHDİTLERLE SUSTURAMAZ

F.BAHÇE'DEN ŞAHİN'E SERT CEVAP

'Ben o sözleri Aziz Bey'i sevdiğim için söyledim' diyen Şahin, bu konuda yapacağı bu açıklamanın son olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; "Arada bir açıklama yapıyorlar; bakın 3 sayfalık açıklama yapmışlar. 'Bizim için en kutsal değer bayrağımızdır' demişler. İşte bende onu söylüyorum... Bayrağımız, kulüp bayrağından daha değerlidir diyorum. Ayrıca bu tür açıklamalar milli takımların motivasyonunu ertkileyebilir. Kulüp başkanları dikkat etmeli bu açıklamalarına. Kaldı ki basketbol milli takımının başındaki ismin hataları varsa bunu değerlendirecek kişiler basketbol federasyonu başkanı yönetim kuruludur."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler