« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Ali Aydınlar'ı ağlattılar

TFF Eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, düzenlediği basın toplantısına kendisine oğlu ile ilgili sorulan bir soru sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı...

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Aydınlar'ın, düzenlediği basın toplantısında çok ilginç anlar yaşandı...

İŞTE AYDINLAR'IN TÜM AÇIKLAMALARI

Bir basın mensubunun "Aziz Yıldırım'ın sizin için söylediği 'Yaşadığı acıyı unutması için voleybol şubesini verdik' sözleri hakkında neler düşünüyorsunuz" sorusu sonrasında şunları söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı: "Herkesin manevi değerleri vardır. Ben 2007 yılında voleybol şubesine sponsor oldum ve başına geçtim. Benim oğlum ise 2008 yılında...."

Mehmet Ali Aydınlar, cümlesini tamamlayamadan gözyaşları içinde kaldı. Aydınlar'ın ağlamasından sonra soruyu soran gazeteciye salonda büyük tepki oluştu...

MEHMET ALİ AYDINLAR'I AĞLATTILAR

OĞLU TERHİSİNE 20 GÜN KALA HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı, Acıbadem Hastanesi’nin sahibi ve Fenerbahçe Kulübü’nün eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Aydınlar’ın KKTC’de askerlik yapan oğlu Mehmet Kerem Aydınlar (25) 27 Nisan 2008 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2007 yılında mezun olan Mehmet Kerem Aydınlar’ın terhisine 20 gün kala, akrabaları geldiği için çarşı iznine çıkan Kerem Aydınlar, kiraladıkları araçla kaza geçirmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz