ADANA HABERLERİ

Mehdi Eker, Adana Çiftçiler Birliği'nin konuğu oldu

DHA
30.04.2017 - 11:49Son Güncelleme :
DHA

ADANA Çiftçiler Birliği, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'i konuk etti.
Mehdi Eker, ziyaretinde Birlik Başkanı Mutlu Doğru ve yönetim kurulu üyeleri ile çiftçiler tarafından karşılandı. Eker, çiftçilerle Çukurova'da yürütülen tarım ve hayvancılık faaliyetleri hakkında sohbet etti. Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Eker'e, Birliğin çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Doğru, Türk tarımının öncü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Adana Çiftçiler Birliğinin, ülke tarımının güçlenmesi, çiftçinin yaşadığı problemlerin ilgili makamlara taşınarak, çözülmesi noktasında önemli faaliyetler yürüttüğünü belirtti. Mehdi Eker, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından çiftçilerle öğlen yemeği yedi.

ADANA, (DHA)

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Mehdi Eker, Adana Çiftçiler Birliği'nin konuğu oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 11 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mehdi Eker, Adana Çiftçiler Birliği'nin konuğu oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı