Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Medya devini Blair ile mi aldattı

  Hürriyet Haber
  16.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme: 16.06.2013 - 04:37

  Avustralyalı medya impatoru Rupert Murdoch’ın, eşi Wendi Deng’in İngiltere eski Başbakanı Tony Blair’le aşk yaşadığını öğrenince boşanma davası açtığı iddia edildi.

  News Corporation şirketinin 82 yaşındaki sahibi Murdoch, 14 yıldır evli olduğu, iki kızının annesi Çin asıllı eşi Deng’den (44) boşanmak için geçen perşembe günü New York’ta dava açmıştı. İddia News Corporation’dan yakın kaynakları olan BBC ekonomi editörü Robert Peston’ın perşembe günkü tweet’iyle alevlendi. Tweet’te Peston, “Murdoch’ın üçüncü eşinden boşanmasıyla ilgili açıklanmayan nedenlerin dudak uçaklatacak cinsten olduğu söylendi. Boşanma nedenlerinin ne olduğunu öğrenmek istediğim için kendimden nefret ediyorum” diye yazdı. Murdoch’ın biyografisini yazan Michael Wolff da boşanma olayının arkasındaki asıl hikayenin kısa zamanda ortaya çıkacağını söyledi.

  Yalanladı

  Tony Blair’in sözcüsü açıklama yaparak “‘Aralarında bir ilişki var mı’ diye soruyorsanız cevabım hayır. Blair, ne geçmişte ne de yakın zamanda bu tür bir ilişki yaşadı” dedi. Murdoch da ayrıldığı eşi de yorum yapmadı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı