« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Meduna: Artık iki doğum günüm var

G.Saray maçında aşırı sıcağın da etkisiyle sahada kalp spazmı geçiren ve ölümden dönen Vestel Manisaspor’un Çek golcüsü Michael Meduna dün taburcu oldu.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / (DHA)
SON GÜNCELLEME
İki gündür tedavi gördüğü Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden ayrılırken bir basın toplantısı düzenleyen Meduna, "Bundan sonra her yıl iki doğum günü kutlayacağım. Biri doğduğum gün, diğeri hayata bağlandığım gün. Bir an önce yeşil sahalara dönmek istiyorum" derken, ameliyat olup olmama konusundaki kararını bir süre dinlendikten sonra vereceğini ifade etti. Prof.Dr.Hayrettin Şirin, Meduna’nın kalbinin zarar görmediğini ancak ameliyatın şart olduğunu söylerken, Yrd.Doç.Dr.Özgür Bayturan, "Spor hayatı cerrahi müdahaleden sonra göstereceği seyre göre yeniden başlayabilir" dedi.

Arkadaşlarının yanına koştu

Michael Meduna, dün tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduktan sonra takımının antrenmanını izledi. Kız arkadaşı Margeta ile birlikte tesislere gelen Meduna’ya takım arkadaşları ve seyirciler moral verdi. Çek futbolcu bugün Tarık Almış tesislerinde basın toplantısı düzenleyecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler