ANTALYA HABERLERİ

Medresede fotoğraf sunumu

DHA
31.03.2016 - 09:12Son Güncelleme :
DHA

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - FOTOĞRAF sanatçısı Sebahat Döğen, doğa, sosyal yaşam, tarihi mekanlar ve binaların yer aldığı fotoğraf çalışmalarını sanatseverlerle paylaştı.

Kaleiçi'ndeki Karatay Medresesi'ndeki fotoğraf sunumunu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Zülfü Çelik de izledi. Fotoğrafseverler, Sebahat Döğen'in perdeye yansıtılan birbirinden güzel fotoğraflarını hayran kaldı. Sebahat Döğen, sunum sonunda, fotoğrafları çektiği mekânları, çekim koşullarını, çekim tekniklerini de anlattı.

Asıl mesleği öğretmenlik olan Sebahat Döğen, öğrencilik yıllarından beri fotoğraf çektiğini söyledi. Fotoğraf makinesini yanından hiç ayırmadığını, fotoğraf sevdası yüzünden hafta sonlarında, senelik izinlerinde yollara düştüğünü kaydeden Döğen, "Yaz- kış, yağmur- kar, çamur- fırtına demeden dağ-bayır geziyorum. Fotoğrafçılık böyle bir sevda" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Zülfü Çelik de fotoğraf sunumunu hayranlıkla izlediğini belirtti. Her karesi özenle çekilmiş, büyük emek ve zaman harcanmış eserleri çok beğendiğini anlatan Çelik, Döğen'i başarılı fotoğraf çalışmalarından dolayı kutladı.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Medresede fotoğraf sunumu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 09 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medresede fotoğraf sunumu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı