Medline, klinik zinciri kuruyor

Hürriyet Haber
08.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme: 08.07.1999 - 00:01

Mobil sağlık hizmetleri kuruluşu Medline, şimdi de klinik zinciri kuruyor. Medline Genel Koordinatörü Dr. İbrahim Kurt, ilk kliniğin önümüzdeki günlerde Levent'te açılacağını, bunu daha İstanbul'un diğer semtlerinin izleyeceğini söyledi.

Haziran ayı başında Atatürk Havalimanı'nda Florance Nightingale ile işbirliği yaparak Airport Clinic'i hizmete sokan Medline, klinik zinciri çalışmalarına hız verdi. İbrahim Kurt, yılda 10 milyon yolcunun yararlandığı ve 15 binin üzerinde çalışanı bulunan Atatürk Havalimanı'nda açılan Airport Clinic'in 24 saat acil ve acil olmayan tüm temel sağlık gereksinimlerini karşılayacağını söyledi. İ

MEDLINE ÜYELİK SİSTEMİ

24 saat ambülans ve sağlık hizmeti veren Medline, Üyelik Sistemi'ni de başlattı. Bir yıllık üyelik bedeli olarak 22 milyon lirayı ödeyen üyeler, Medline'ın acil taşıma, evde bakım ve check-up hizmetlerinden kupon karşılığı yararlanabilecekler. Başına acil bir olay geldiğinde Medline Alarm Merkezi'ne 0212-282 00 00 nolu telefondan ulaşan Medline üyeleri, tıbbi danışmanlık hizmeti alabiliyor. Acil durumlarda tam donanımlı ambülans, hastaları yoğun bakım donanımlı bir hastaneye ulaştırmanın yanısıra, hasta yatağına yatıncaya kadar takibini yapıyor ve hastane doktorlarına teslim ediyor. Medline, yoğun bakım üniteleriyle donatılmış uçak veya helikopter kullanarak Hava Ambulansı hizmetleri de veriyor. Yurtdışında Amerika, İsviçre, Almanya, Fransa, Danimarka'da bulunan Hava Ambülansı firmalarıyla hasta transport organizasyonu gerçekleştiriliyor.Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı