KARABÜK HABERLERİ

Medikar Hastanesi’nden Kozmeteloji Ve Kemoterapi Bölümü Hazırlığı

IHA
25.07.2015 - 15:31Son Güncelleme :

ÖZEL MEDİKAR HASTANESİ BAŞHEKİMİ OP. DR ZİYA BOYACIOĞLU FARKLI ÜNİTE VE BÖLÜMLERİ DEVREYE ALMAK İÇİN ÇALIŞMALARIN DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Hizmete girdiği günden buyana başta Karabük olmak üzere, Zonguldak, Bartın, Kastamonu ve Çankırı olmak üzere çevre illere A plus kalitesinde hizmet veren bölgenin en büyük özel hastanesi olan Özel MEDİKAR Hastanesi yeni bölümleri devreye almaya hazırlanıyor.
Özel MEDİKAR Hastanesine yeni atanan Genel Müdür ve Başhekimi Op. Dr Ziya Boyacıoğlu göreve başlaması ile birlikte hastanenin hizmet kalitesini daha ileriye getirmek Karabük ve bölge halkına kaliteli verimli hizmeti sunma adına atılımlarını sürdürüyor.
Boyacıoğlu, Karabük Özel MEDİKAR Hastanesi’nin bölgeye hitap eden önemli bir özel hastane olduğunu da belirterek, farklı ünite ve bölümleri kazandırmak için yoğun bir gayret içersinde olduklarını söyledi.
Op. Dr Ziya Boyacıoğlu, hastane içersine daha önce Medikal onkoloji ve kemoterapi ünitesi kurulumu ile ilgili görüşmeler yaptıklarını kaydederek, “ Bu hastaneden insanlar kemoterapi ilaçlarını Ankara ve İstanbul gibi illerde nasıl alıyorsa öyle alsın diye çalışma yapıyoruz. Bununla ilgili bir ekip ve yer projesi ürettik. Onun donanımını kurmaya başladık. Medikal onkolojinin kemoterapi ayağını burada planlamaya çalışıyoruz. Kozmoteloji ile ilgili çalışmalarımız var. Yerini, teçhizatını ve elemanlarını belirledik. Yoğum bakım yatak sayıları ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında Acil bölümünün içersine multi disipline alan oluşturuyoruz. Bil hassa anjiyo olan hastaların rahat etmesi için bir alan oluşturuyoruz. İnşallah bu çalışmalar kapsamında verdiğimiz sözler çerçevesinde yerine getirdiğimizi Karabük halkı görecek” dedi.
“ İNSANLARIN GÜVENİNİ GÖRDÜK”
Başhekim Op. Dr Ziya Boyacıoğlu, geçtiğimiz Ramazan ayında ‘Eller Hakka, Medikar halka açılsın’ adından proje yaptıklarını ve insanların beklediklerinin üzerinde yoğun bir teveccühü olduğunu da kaydederek, “ İnsanların güvenini gördük ve yaşanan yoğunluğu Medikar’ın başarılı bir şekilde yürüttüğünü gördük. Geçen yıla oranla bu yıl ramazan ayında 2-3 kat hastaya bakmışız. Ramazan öncesi 400’lerde olan polikinik sayısı Ramazan ayında 800’leri aştı. Karabük ve çevre halkına hizmetlerimiz devam edecek” ifadesinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Medikar Hastanesi’nden Kozmeteloji Ve Kemoterapi Bölümü Hazırlığı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medikar Hastanesi’nden Kozmeteloji Ve Kemoterapi Bölümü Hazırlığı haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:19
  • Guneş
   07:00
  • Öğle
   12:45
  • İkindi
   15:44
  • Akşam
   18:09
  • Yatsı
   19:38
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı