MERSİN HABERLERİ

Medical Park Kadrosunu Güçlendirdi

IHA
07 Eylül 2015 - 15:26Son Güncelleme : 07 Eylül 2015 - 15:27

MEDİCAL PARK TARSUS HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET EGİN, HEKİM KADROSUNU GENİŞLETMEYE DEVAM ETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Doğu Akdeniz Bölgesi’nin 165 yatak sayısıyla en büyük özel hastanesi olan Medical Park Tarsus Hastanesi açıldığı yıldan bugüne en yüksek doktor sayısına ulaştı.
7’si akademik unvanlı (profesör, doçent, yardımcı doçent) hekim olmak üzere 45 hekimiyle bölgeye hizmet sunan hastane, Tıbbi Onkoloji, Girişimsel Radyoloji, Kardiyoloji, Kalp ve damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri başta olmak üzere tüm ana branşlarla bölgenin önemli sağlık üsleri arasında.
Medical Park Tarsus Hastanesi’nde en kalabalık hekim kadrosunu Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümü, Ortopedi ve Travmatoloji ile Yoğun Bakım bölümü oluşturuyor. Tıbbi Onkoloji ve Girişimsel Radyoloji gibi spesifik branşlarda akademik unvanlı hekimlerle hizmet sunan hastanede ERCP, skolyoz, kifoplasti gibi özellikli işlemler de uygulanıyor. Medical Park Tarsus Hastanesi güçlü yoğun bakım üniteleriyle tüm bölgenin ihtiyacına cevap verebiliyor. Hastanede nefrolog, psikiyatr ve psikolog da görev yapıyor.
Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Egin, hekim kadrosunu genişletmeye devam ettiklerini, bu yönde çalışmaların sürdüğünü söyledi. Egin, “Amacımız sağlık hizmetinin kalitesini, olabildiğince yukarı çekmek. Sayısı 45’e ulaşan hekim kadromuz ile hemşirelerimiz ve diğer personelimiz, bölge insanının sağlık ihtiyacını gidermek için ileri teknoloji kullanarak çalışıyor” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Medical Park Kadrosunu Güçlendirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medical Park Kadrosunu Güçlendirdi haberi güncellenecektir.

  İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:16
  • Guneş
   06:09
  • Öğle
   13:19
  • İkindi
   17:07
  • Akşam
   20:07
  • Yatsı
   21:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı