ELAZIĞ HABERLERİ

Medıcal Park Elazığ Hastanesi İle Fka Arasında Protokol İmzalandı

IHA
13 Temmuz 2015 - 17:23Son Güncelleme : 13 Temmuz 2015 - 17:24

MEDİCAL PARK ELAZIĞ HASTANESİ İLE FIRAT KALKINMA AJANSI ARASINDA SAĞLIK HİZMETLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

IHA

Medical Park Elazığ Hastanesi ile Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.
FKA toplantı salonunda gerçekleşen protokol imza programına FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Yelda Arpacı, Elazığ Yatırım Destek Ofisi Birim Başkanı Abdulvahap Yoğunlu ve Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama sorumlusu Büşra Candemir katıldı.
Daha önce birçok kurumla sağlık hizmetleri protokolü imzalayan Medical Park Elazığ Hastanesi, son olarak FKA ile protokol imzaladı. Medical Park Elazığ Hastahanesi ve FKA arasında hazırlanan sağlık hizmetleri protokolü, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop ve Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Yelda Arpacı’nın karşılıklı imzalarıyla yapıldı.
Protokol ile ilgili açıklama yapan FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, "Bu gün burada Medical Park Hastanesi yöneticilerini ağırlamaktayız. Gerçekten bölgemizde önemli bir sağlık kuruluşu, sağlık hizmetlerini de profesyonel bir şekilde yerine getiriyorlar. Bu vesile ile Fırat Kalkınma Ajansı personelinin sağlık hizmetlerinden daha etkin daha verimli bir şekilde faydalanabilmesi amacıyla Medical Park Hastanesiyle bir protokol imzala kararı almış bulunduk. Bu vesileyle ben kendilerine teşekkür ediyorum. Gerek ajansımıza gösterdikleri ilgiden dolayı, gerek personelimize gösterdikleri yakınlıktan dolayı gerekse de bölgemize ve Elazığ’ımıza vermiş oldukları profesyonel sağlık hizmetlerinden dolayı tüm hastane yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Medical Park Elazığ Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Yelda Arpacı ise, "Medical Park ailesi olarak bölgeye en iyi kaliteli hizmeti verme hususunda çalışmalarımız her gün artarak devam ediyor. Bu anlamda bizi tercih ettikleri için Fırat Kalkınma Ajansı’na çok teşekkür ediyorum. Bu tür kurumsal anlaşmalarımız sürekli devam edecektir" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Elazığ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Elazığ ilinden Medıcal Park Elazığ Hastanesi İle Fka Arasında Protokol İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medıcal Park Elazığ Hastanesi İle Fka Arasında Protokol İmzalandı haberi güncellenecektir.

ELAZIĞ İLÇELERİ
  ELAZIĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   03:45
  • Guneş
   05:32
  • Öğle
   12:38
  • İkindi
   16:24
  • Akşam
   19:22
  • Yatsı
   20:56
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı