ANTALYA HABERLERİ

Medıcal Park Antalya Hastanesi Kadrosu Büyüyor

IHA
01.07.2015 - 09:56Son Güncelleme :

ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI UZMANI DR. ESİN ŞANLI SAYIN, MEDİCAL PARK ANTALYA HASTANE KOMPLEKSİ'NDE GÖREVE BAŞLADI.

IHA

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Esin Şanlı Sayın’ı kattı.
Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, Uzman Dr. Esin Şanlı Sayın’ı kadrosuna dahil etti. 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitiren Uzm. Dr. Sayın, 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde iç hastalıkları ihtisasını tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi İmmünoloji Bölümü’nde 3 yıl üst ihtisas programı tamamlanmadan yandal değişikliği yapan Uzman Dr. Sayın, 2004-2007 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümünde üst ihtisasını tamamladı. 2007-2011 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrinoloji Kliniği’nde uzman doktor olarak çalışan Dr. Sayın, 2011-2015 yılları arasında ise Alanya Başkent Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümü’nde uzman doktor olarak görev yaptı. 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Cleveland Kliniği Endokrinoloji Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak da çalışan Uzman Dr. Sayın, diyabet hastalıkları, tiroid hastalıkları, hipofiz bezi hastalıkları, böbrek üstü bezi hastalıkları, obezite, hirsutizm, osteoporoz, endokrin sistem kanserleri, lipid metabolizma bozuklukları ve diğer tüm hormonal bozukluklar gibi konusunda tecrübesini Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’ne taşıyacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Medıcal Park Antalya Hastanesi Kadrosu Büyüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Temmuz 2015 tarihinde saat 09 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Medıcal Park Antalya Hastanesi Kadrosu Büyüyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:57
 • Guneş
  07:37
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:52
 • Yatsı
  19:19
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı