MALATYA HABERLERİ

Meclis Üyeleri, Çalışmaları İnceledi

IHA
15.10.2015 - 17:33Son Güncelleme : 15.10.2015 - 17:34

BATTALGAZİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, BATTALGAZİ BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ.

IHA

Battalgazi Belediye meclisi üyeleri, Battalgazi Belediyesi tarafından yapılan ve devam eden hizmetleri yerinde incelemek amacıyla düzenlenen geziye katıldı. Meclis üyeleri, Battalgazi Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerden bir hayli memnun kaldıklarını ifade etti.
Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Karataş ve Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli’nin eşlik ettiği geziye, Battalgazi Belediye Meclisi üyeleri katıldı. Gezi kapsamında ilk olarak geçtiğimiz ay 46 sokakta başlatılan ve birçok sokakta tamamlanan kilit taş, kaldırım düzenlemesi ve asfalt çalışmaları yerinde gezilerek görüldü. Daha sonra Battalgazi Belediye Hizmet binası alanında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen meclis üyeleri, hizmete sunulan Konkasör Tesisi ve montaj çalışmaları devam eden Asfalt Plent Tesisi’ni gezdi. Kırsal mahallelerde yapılan asfalt ve kaldırım düzenleme çalışmalarını da yerinde gören meclis üyeleri, gezi kapsamında gördükleri hizmetlerden son derece memnun kaldıklarını ifade etti. Gezi kapsamında meclis üyelerine bilgiler veren Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Karataş, “Biz Battalgazi Belediyesi olarak sahada yaptığımız çalışmaları Meclis üyelerimize yerinde görerek bilgi sahibi etmek amacıyla yola koyulduk. Sağ olsun arkadaşlarımız bize büyük çoğunluğuyla iştirak ettiler. Konkasör şantiyemizi, mahallerimizdeki muhtelif örnekleri tarif ettik. Şimdide en büyük yatırımlarımızdan birisi olan belediyemizin temel ihtiyacı olan Plent tesislerimizi geziyoruz. Bir aksilik olmazsa inşallah önümüzdeki ay üretime geçeceğiz. Bir tarafta gaz hattının döşenmesi çalışmaları devam ederken, diğer taraftan da elektrik hatları döşeniyor. En önemlisi de plent tesislerinin montaj çalışmaları sürüyor. Oda son aşamaya geldi. Sanıyorum plent tesislerimiz bu ay sonuna doğru montaj işleri biter. Diğer enerji kaynaklarını da bitirebilirsek önümüzdeki ay içinde İnşallah bu tesisimizi Battalgazi’mizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.
Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Okyay Demirhan ise yapılan hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Demirhan, “Öncelikle başta Selahattin Gürkan Başkana, başkan yardımcılarımıza ve Fen İşleri Müdürü Fuat Gözeneli’ye teşekkür ediyorum. Malatya özellikle hizmet noktasında önceki yönetimlerde hak ettiği hizmeti alamadı. Bu gezimizde özellikle asfalt plent tesisini gördüm. Konkasör ünitesini gezdik. Mahallelerdeki kilit taşı ve asfalt çalışmalarını inceledik. Güzel çalışmalarda bulunulmuş. Özellikle belirtmek gerekirse, demokrasilerin güzellikleri budur. Muhalefet olarak güzel olanlara güzel, olumsuz gelişen vakaları da çıkıp konuşmaktır. Olumsuzlukların da neden olduğunu araştırmak lazım. İnsanları çalıştırmanın en kestirme yolu, insanlarda o işi yapabilme arzusunu uyandırmaktır. Ben burada siz basın mensuplarının huzurunda Selahattin Başkana sevgi ve saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Battalgazi Belediye Meclis Üyesi Veysi Yılmaz’da, “Belediyemizin yaptığı hizmetleri yerinde görerek, bu kısa zaman zarfında yapılan hizmetleri, yeni belediye binasının temeli, bunun karşılığında Devlet Su İşlerine yapılacak binanın maliyetini göz önünde tutularak büyük hizmetler yapılmış. Ayrıca yapılan yollarda, köprüler, menfezlerin yapıldığını, cami kenarlarına peyzaj düzenlemelerini yerinde görüp inceledik. Belediyemizin çok kısa bir sürede bu çalışmaları yapıp, bitirmesi bizleri oldukça mutlu etmiştir. Yapılan çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımıza, yardımcılarına ve tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Meclis Üyeleri, Çalışmaları İnceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Meclis Üyeleri, Çalışmaları İnceledi haberi güncellenecektir.

  MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:28
  • Guneş
   06:05
  • Öğle
   12:31
  • İkindi
   15:59
  • Akşam
   18:36
  • Yatsı
   20:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı