« Hürriyet.com.tr
MENÜ

McGregor'da mutlu son

Siyah-beyazlı kulüp, İskoç kaleci McGregor'la sözleşme imzalandığını Borsa'ya bildirdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Kaleci Allan McGregor ile 2 yıllığına (2013-2014 sezon sonuna kadar) yıllık 1.200.000.Euro garanti ücrete anlaşma sağlanmıştır" denildi.

ESCUDE: ONUR VE GURUR DUYUYORUM

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Allan McGregor, yeni kulübünün gelenekleri olduğunu ve taraftarlarından dolayı heyecanlandığını söyledi.

Siyah-beyazlı kulüple 2 yıllık anlaşma sağlayan İskoç kaleci, BJK TV'de yer alan açıklamasında, takımının başarısı için elinden geleni yapacağını belirterek, “Açıkçası bir önceki kulübüm Glasgow Rangers'ın küme düşmesinden sonra serbest kaldım. Daha sonra Beşiktaş benimle ilgilendi ve şimdi buradayım. Tabii ki heyecanlıyım. Burası büyük bir kulüp, gelenekleri var. Stadı dolduran ve destekleyen büyük taraftarları var. Bu da beni heyecanlandırıyor. Aslında bu benim için yeni bir iddia, yeni bir hedef ve açıkçası ben buna hazırım” dedi.

Allan Mcgregor, taraftarların heyecanını ve takıma olan desteğini bildiğini vurgulayarak, “Buraya gelmeden önce taraftarları televizyonda gördüm. Zaten genel olarak Türk taraftarların ne kadar iyi atmosferler oluşturduğunu biliyorum ve çok heyecanlıyım” diye konuştu.

Yenilmekten hoşlanmadığını ve takımı için sahada her şeyini verdiğini ifade eden Mcgregor, “Ben sahada her şeyimi veririm. Yenilmekten hoşlanmam, ama sanırım bu her zaman güzel bir özellik. Tüm mücadelemi Beşiktaş için sergileyeceğim ve umarım en iyisini yaparım” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz