Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

McGregor bilmecesi

İskoç basını, Beşiktaş’ın görüştüğünü borsaya duyurduğu kalecilerinin Premier Lig’de oynamak istediğini ve Türkiye’yi düşünmediğini yazdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta önceki gün borsaya bildirilen ve imza atması beklenen kaleci Allan McGregor’un transferinde ilginç bir gelişme yaşandı. İskoçlar, milli file bekçilerinin Beşiktaş’a gideceği haberlerini şaşkınlıkla izlediğini iddia etti.

Daily Record gazetesinin haberine göre; tecrübeli kaleci Beşiktaş ile herhangi bir ön sözleşme imzalamadı. Buna karşılık McGregor’un, Premier Lig’de forma giymek istediği ve bu istek yüzünden Beşiktaş’a imza atmasının mümkün gözükmediği belirtildi.

Miller’dan olumsuz referans

Ayrıca bir dönem ülkemizde forma giyen McGregor’un eski takım arkadaşları Kris Boyd ve Kenny Miller’ın Türk kulüplerinden halen alacakları olduğunu İskoç kaleciye aktarmalarının da bu transferin gerçekleşmesi ihtimalini iyice düşürdüğü ifade edildi. Ayrıca siyah beyazlı ekipte teknik direktör Samet Aybaba’nın, McGregor yerine Nice’in Kolombiyalı file bekçisi David Ospina transferinde ısrarcı olduğu da gelen haberler arasında.


Bunları da Beğenebilirsiniz