McDonald's'tan çok konuşulan, büyük fırsat!

Hürriyet Haber
31.05.2011 - 17:04 | Son Güncelleme: 31.05.2011 - 17:04

McDonald's'ın harika fırsatı yakala.co'da!

Dünyanın en sevilen lezzetlerini sunan McDonald's'ın müdavimlerinin yüzünü güldürecek fırsat!

Hızlı servis sektörünün en sevilen markalarından olan McDonald's, en sevilen ürünleri için bir fırsat kampanyası başlattı, tercihini grup satış sitelerinin popüler ismi yakala.co'dan yana kullandı. 7'den 70'e herkesin vazgeçemediği McDonald's lezzetleri şimdi yakala.co'da.

Fırsatın en ilginç yanı tüm Türkiye'deki McDonald's şubelerinde geçerli olması. 31 Mayıs ila 31 Temmuz 2011 tarihleri arasında, McDonald's'tan Big Mac, McChicken, Büyük Patates ve Büyük İçecek alanlar sadece 8,95 TL ödüyor. Menünün orijinal fiyatı 18,60 TL. Fırsattan yararlanabilmek için sadece 
www.yakala.co  adresine girip yakala.co üyesi olup, fırsat için kupon satın almak yeterli. Kupon kodunu alan dilediği McDonald's şubesinden gidip menüyü kapıyor. Fırsattan yararlanabilmek için sadece www.yakala.co  adresine gidip yakala.co üyesi olup kupon satın almak yeterli. Kupon kodunu alan dilediği McDonald's şubesinden gidip menüyü kapıyor.

McDonald's'ın dünyaca ünlü patatesinin tarifsiz tadını bilmeyen yoktur. Boşuna dememişler "İşte bunu seviyorum" diye. Gerçekten de hiçbir yemek McDonald's lezzetlerinin yerini tutmaz. Lezzetli sandviçlerinden bir ısırık alıp da  beğenmeyen yoktur herhalde.

Bu fırsat yakala.co'dan başka yerde yok. McDonald's'ın nefis patatesinin de sandviçlerinin de tadına doyacağınız bir menü sizi bekliyor.

yakala.co her gün şehirdeki en popüler mekanlardaki onlarca kaliteli fırsatı yakalayıp, bunları eğlenceli bir dille üyelerine sunan bir grup satış sitesi. Ekim ayından bu yana yüzlerce başarılı kampanyaya imza attılar. Üyeler yakala.co'yla tanıştığından beri en kaliteli mekanlarda en uygun fiyata yeme-içme, tatil yapma ve güzelleşme fırsatını buldular. yakala.co'nun logosunu oluşturan sevimli köpeği anlaşılan bu kez de yemek kokusunu iyi almış. Siz de hemen www.yakala.co  adresine  girip üye olun ve bu eşsiz fırsatları kaçırmayın.


 

Etiketler:

    Sayfa Başı