« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mazeretlere sığınmayız

Trabzonspor'da Eskişehirspor maçı öncesi takımı hazırlayan Sportif Direktör Ünal Karaman, mazeretlere asla sığınmayacaklarını belirterek, "Sahaya bir 11 çıkacak ve kazanmak için elinden geleni yapacak" dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Bu arada ülkesinden dönen Yattara'nın doğal yöntemlerle yapılan tedavisinin sakatlığını büyük ölçüde geçirdiği öğrenildi.

Trabzonspor'da hafta sonu oynanacak olan Eskişehirspor maçı öncesi yönetim ve yeni teknik heyet takımın moralini artırmak için yoğun çaba harcıyor. Bordo - mavili yöneticiler yeni teknik adamla anlaşana kadar takımı çalıştıracak olan Sportif Direktör Ünal Karaman'da, 11'ini şekillendirmeye çalışıyor. Gökhan, Song, Sylva, Engin ve Egemen, Başkan Sadri Şener'in emriyle dinlendirileceği için bu futbolculardan yararlanamayacak olan Karaman'ın, takımdaki bazı futbolculardan özel sorumluluklar almasını istediği öğrenildi. Tüm futbolcularla birebir konuşan ve onların sorunlarını çözmeye çalışan Karaman'ın, Eskişehirspor maçına farklı bir oyun sistemiyle çıkacağı belirtildi.

KARAMAN: "TARAFTARLARIMIZA ÖNEMLİ GÖREVLER DÜŞÜYOR"

Karaman, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı açıklamada, Trabzonspor gibi büyük bir camia mazeretlerin arkasına asla sığınmayacağını belirterek, "Bizim hiçbir mazeretimiz söz konusu değil. Sahaya çıkacak bir kadromuz var. Bu kadro da maçı kazanmak için çıkacak kadrodur. O konuda bir tereddütümüz yok. Burada taraftarımıza çok büyük görev düşüyor. Trabzonspor formasıyla maça gelecek olan taraftarlarımızın takıma sahip çıkmasını bekliyoruz" dedi.

YATTARA'NIN TEDAVİSİ İYİ GEÇTİ

Öte yandan sezon başında yaşadığı sakatlığın bir türlü geçmemesi üzerine tedavi için ülkesine giden Gineli futbolcu Ibrahima Yattara, Trabzon'a keyifli döndü. Sağ ayak bileğindeki şişkinlik ve ağrıyı gidermek için ülkesinde doğal yöntemlerle tedavi olan Yattara'nın, ayağındaki şişkinliğin büyük ölçüde geçtiği ve ağrılarının da önemli oranda azaldığı belirtildi. Yattara, tedavisinin çok iyi geçtiğini belirterek, "Kulüp idarecilerine söz verdiğim için tedavimi biraz erken tamamlayıp gününde döndüm. Ama ayağımdaki ağrı önemli ölçüde geçti ve şiş indi. Geri kalan tedavimi de burada tamamlayıp, en kısa zamanda sahalara dönmek istiyorum" diye konuştu.

BROOS SESSİZ GİTTİ

Bu arada Trabzonspor'da Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası görevinden alınan Teknik Direktör Hugo Broos, kaleci antrenörü Jacky Munaron ve yardımcı antrenör Gürey Genç, bu sabah Trabzon'dan ayrıldı. Trabzon Havalimanı'nda bazı yöneticiler ve kulüp yetkilileri tarafından yolcu edilen Broos, basın mensuplarına konuşmamak için uçağa erken bindi. Broos'un İstanbul'a gideceği ve oradan da direkt olarak Brüksel'e uçacağı belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler