Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Mayo savaşı

  Hürriyet Haber
  10 Temmuz 2007 - 00:00Son Güncelleme : 10 Temmuz 2007 - 15:09

  Hülya Avşar'ın Kıbrıs'ta bikinili olarak kameralara yansımasından sonra, diğer ünlüler de birer ikişer plaj kıyafetleriyle görüntülenmeye başlandı.

  Hülya Avşar fotoğrafları için tıklayın

  Lerzan Mutlu fotoğrafları için tıklayın

  Seda Sayan fotoğrafları için tıklayın

  Gülben Ergen fotoğrafları için tıklayın

  Mayo savaşıMayo savaşıMayo savaşıMayo savaşı Mayo savaşı
  Birbiri ardına gelen bu kareler nedeniyle "Kim selülitli, kim selülitsiz" tartışması gündemden düşmüyor. ülya Avşar, geçen ay verdiği bikilini pozlarda selülitli görünmesini, ters ışık aldatmacasına bağlamıştı. Bu nedenle kısa süre önce Kıbrıs'ta bir kez daha bikiniyle objektif karşısına geçti; böylece sanıldığı kadar selülitli olmadığını kanıtladı.

  Seda Sayan, geçen hafta Bodrum Gölköy'deki Palmiye Sitesi'nde bulunan evinin havuz başında güneşlenirken görüntülendi. Sayan bazılarına göre selülitten nasibini almış, bazılarına göre ise bu sorundan kendini korumayı başarmış isimlerden...

  Sayan'dan sadece birkaç gün önce görüntülenen isimse Gülben Ergen'di... Antalya'da Kelebek objektifine takılan sanatçı, fit görüntüsü sayesinde sahnelerdeki rakiplerini havuz başında gölgede bıraktı.

  Yılın en cüretkar bikinilisi Lerzan Mutlu oldu. Önceki gün Bodrum'daki bir iskelede güneşlenirken görüntülenen Mutlu, rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Bikini altını yanlardan kıvırarak tanga haline getiren şarkıcı, bu hareketleriyle ünlü rakiplerine meydan okur gibiydi...

   

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı