« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mayısta kongre eğilimi

Başkan Aziz Yıldırım’ın görevi hemen bırakması beklenmiyor. Yönetimdeki ağırlıklı görüş ise, mayıs ayında seçimli genel kurula gitmek.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

BAŞKAN Aziz Yıldırım, yöneticiler ve camianın önde gelenleri önceki akşam verilen beraat kararı sonrası soluğu Papermoon’da yemekte aldılar. Son 4 yılın en keyifli günüydü. Yemekte dava çok fazla gündeme getirilmese de yönetim kurulu üyeleri belirli düşüncelerde birleştiler.
Yıldırım perşembe gününe bir basın toplantısı organize edilmesini isterken (toplantı dün ileri bir tarihe ertelendi), söyleyecekleri şimdiden büyük merak konusu... Biz de bu konuda önceki gece yaşananlara ve kulislere göz attık.

SEZON ORTASINDAGENEL KURUL OLMAZ

Öncelikle yönetim içinde bir grup başkan Aziz Yıldırım’ın görevi bırakmayacağını düşünüyor. Ancak ağırlıklı olarak şöyle bir düşünce var; Yıldırım, mayıs ayında bir kongre yaparak başkanlığı bırakacak. Yönetim kurulu sezon ortasında bir kongre yapmanın camiaya zarar vereceğini düşünüyor. Bu nedenle mayıs ayında bir kongre yapılmasının en doğrusu olacağı yönünde uzlaşı var...
Öte yandan, yöneticiler, takıma artık daha fazla zaman ayırma kararı da aldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler