Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mayıs’ta konuşuruz

Aragones, omuzlarının geniş olduğunu ve her yükü kaldırabileceğini belirtti, "Ligin uzun bir maraton olduğunu biliyorum ve takımımın Mayıs’ta ortaya çıkacağını söylüyorum. Değişen bir şey yok" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

f.bahçe Teknik Direktörü Aragones, Bursaspor karşısında farklı galip geldikleri için memnun olduğunu söyledi. Aragones, "Eğer yediğimiz iki gol olmasaydı, memnuniyetim daha fazla olacaktı. Güzel bir galibiyet aldık. Ama, yenmeyecek goller yedik" dedi. "İki maç üst üste kazandınız. Bu güzel günlerin başlangıcının habercisi mi?" sorusuna İspanyol hoca, "Ben hep bu takımın Mayıs’ta ortaya çıkacağını söylüyorum. Medyaya, Mayıs’ta konuşacağımızı ifade etmiştim. Değişen bir şey yok. Ligin uzun olduğunu bildiğimiz için Mayıs’ta konuşacağız. Omuzlarım geniştir, her yükü kaldırırım" diye cevap verdi. Aragones, medyaya karşı bir kırgınlığı olmadığını da sözlerine ekledi.

 Bu arada İspanya’da bir dergi 10. yılı dolayısıyla "en aktif emekli" oldukları gerekçesiyle ödüle layık görülenler arasında f.bahçe’nin 70 yaşındaki hocasına da yer verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz