KOCAELİ HABERLERİ

Maşukiye Muhtarlığında Sundurma Çalışması

IHA
28.10.2015 - 10:17Son Güncelleme :

KARTEPE BELEDİYESİ TARAFINDAN MAŞUKİYE MAHALLE MUHTARLIĞINDA SUNDURMA ÇALIŞMASI YAPILDI.

IHA

Kartepe Belediyesi, kamu ve eğitim kurumlarına destek amacıyla Maşukiye muhtarlığında sundurma çalışması yapıldı.
Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri tarafından Maşukiye mahalle Muhtarlığı girişinde sundurma çalışması yaptı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Maşukiye Kültür Parkı yanında bulunan muhtarlık binası girişinde sundurma çalışması yaptı. Vatandaşların olumsuz hava koşullarına karşı korunmasını da sağlayan muhtarlık girişinde 20 metrekarelik alanda sundurma çalışması 3 kişilik marangozhane ekibi tarafından gerçekleştirildi.
Konuyla ilgili konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Yeni muhtarlık binası ve çevre düzenlemesi kapsamında yapılan sundurma çalışması için başkanımıza teşekkür ederim. Muhtarlık ofisi bölgeye yakışan bir görünüme kavuştu, emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Maşukiye Muhtarlığında Sundurma Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Maşukiye Muhtarlığında Sundurma Çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı