"Ünal Özüak" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ünal Özüak" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ünal Özüak

Masal

Kenardan gelenin başlayanı aratmadığı mükemmel bir giriş yaptık maça.

Üç uzunlu başlayarak önceki maçın Detome’sini adeta detone ettik. Dirençli ve bilinçli savunmayla bireysel becerilerini zorlayan İtalyan hücumlarını erittik. Maestro Emir ve üçlükleriyle Ender, 18 dakikada 18 sayı farka kadar çıkardılar etkinliğimizi. İlkan Karaman’ın spekteküler smaçları akşamın anlamına ve miillilerin kararlılığına çok uyum sağladı. Mutluluğumuz kıymeti Federasyon Başkanı Demirel’den menkul Bogdan koçumuz icatlar çıkartana kadar sürdü.
İkinci yarıya iyi giden takımı kurcalayarak, Furkan ve İlkan Karaman’la başlayarak İtalyanlara ribaund hakimiyetini vererek dirilme olanağı sağladı.

Hackett’tan kritik üçlük

İlk maçtaki gibi 4. çeyreğin, son yarısında ileri geçmeleriyle bizi krize sokan Gök Mavililer, koçumuzun 82-78 önde ve 52 saniye varken alan savunmasına dönüp Hackett’dan önce üçlük, sonra rahat atışla sayı yedirerek maçı 83-82 kaybettirmesiyle; 55 senelik galibiyet hasretimizi kursağımızda bıraktı. Bakalım Tanjevic bu rezalete hangi masalı anlatacak.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI