« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Masa tenisinde Süper Kupa sahibini buluyor

Masa Tenisinde, 2010-211 sezonu bayan ve erkekler Süper Lig finali yarın Ankara'da oynanacak maçlarla tamamlanacak ve "Süper Kupa'' sahiplerini bulacak.

Ercan ATA, Ankara-DHA
SON GÜNCELLEME

Bir sezonluk Süper Lig maratonu, Atatürk Spor Salonu'nda yarın akşam saat 17.30'da oynanacak erkek ve bayan maçlarıyla tamamlanacak. Erkeklerde, İstanbul BB-Adana Masa Tenisi İhtisas Spor, bayanlarda Fenerbahçe-Çukurova Üniversitesi arasında yapılacak karşılaşmalar sonunda Süper Lig'in en büyükleri belli olacak.

Fenerbahçe Masa Tenisi Branşı Sorumlusu Gürhan Yaldız, Süper Lig Kupası'na bu sezon da talipli olduklarını ve şampiyon olarak gidecekleri ETTU Cup'ta final oynamayı amaçladıklarını söyledi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen de, Başkentlilere güzel maçlar izletmek ve masa tenisine Ankara'da da ilgiyi arttırmak için bu sezon final maçlarını İstanbul'dan, Ankara'ya aldıklarını ifade etti. Çimen, final oynayacak takımlara başarılar dilerken, takımlardan heyecanlı ve çekişmeli bir mücadele izlemeyi ve seyircilere izlettirilmesini beklediklerini belirtti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler