« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Masa tenisinde şampiyonlar belli oldu

Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu ile Koç Fest'in ortaklaşa düzenlediği Üniversitelerarası Masa Tenisi Şampiyonası sona erdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İnönü Üniversitesinde 4 gün boyunca süren şampiyonada, erkeklerde 16, bayanlar da 16 olmak üzere 32 üniversite takımı yarıştı.

Koç Fest'in altıncı yılında Balıkesir Üniversitesi'nden start alarak başlattığı etkinliklerin beşinci durağı İnönü Üniversitesi oldu.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikler kapsamındaki “futbol” ve “masa tenisi” branşında gerçekleşen “Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları” tamamlandı.

Kıran kırana rekabetin yaşandığı ve oldukça zorlu geçen masa tenisi müsabakalarında, bayanlarda Dumlupınar Üniversitesi, erkeklerde ise Marmara Üniversitesi takımı şampiyonluğu yakaladı.

Koç Fest çerçevesinde İnönü Üniversitesi'ndeki masa tenisi müsabakalarında bayanlar masa tenisinde Celal Bayar Üniversitesi ikinci olurken, üçüncülük kupasını ise Gazi Üniversitesi almaya hak kazandı. Masa tenisi erkekler kategorisinde ise ikincilik Muğla Üniversitesi, üçüncülük ise Lefke Üniversitesi'nin oldu.

Üniversitelerarası futbol branşındaki müsabakalar ise daha önce sona ermişti.

Bunları da Beğenebilirsiniz