« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Marsel, Kumantsov ile hazırlanıyor

Milli tenisçi Marsel İlhan, Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na Rus tenisçi Andrey Kumantsov ile birlikte hazırlanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Turkcell'in sponsorluğunda Avustralya Açık Tenis Turnuvası'na hazırlanan Marsel İlhan, dünya sıralamasında 319. sıraya kadar çıkan 23 yaşındaki Rus tenisçi Andrey Kumantsov ve antrenörü Can Üner ile birlikte Yeşilyurt Spor Kulübü'nde antrenman yapıyor.

Marsel, antrenman programının ardından 30 Aralık Çarşamba günü Hindistan'ın Madras kentindeki Chennai Open ATP 250 Tenis Turnuvası'na katılacak. Milli tenisçi, bu turnuva sonrasında Avustralya Açık Tenis Turnuvası için Melbourne'e gidecek.

Avusturalya Açık Tenis Turnuvası'nda eleme turlarından sonra ana tabloya kalmayı hedeflediğini belirten Marsel, “Asıl hedefim eleme turlarından sonra ana tabloya çıkıp 2 tur geçerek, ilk 32'ye kalmak. Beni hem sportif hem de teknolojik olarak sonuna kadar destekleyen Turkcell'e teşekkür ederim” dedi.

Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler ise Türkiye'de bireysel sporlarla uğraşan, uluslararası başarılara sahip değerli sporculara destek veriyor olmaktan Turkcell olarak gurur duyduklarını belirterek, “Marsel İlhan'ın başarısının pek çok genç sporcuya umut vermesini ve yollarını açmasını diliyorum” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler