« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Marmaris'te tenis coşkusu

Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, Marmaris'te başladı.

A.A
SON GÜNCELLEME
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği (İKMTSD) tarafından bu yıl 11'incisi düzenlenen Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, Marmaris Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda başladı. Şampiyonaya 25 ilin kurum ve kuruluşlarını temsil eden 74 takımın 350 sporcuyla katıldığı belirtildi.

Turnuvanın başlangıcı dolayısıyla salonda gerçekleştirilen törene, Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve TMTF yetkililerinin yanı sıra tüm sporcular ve antrenörleri katıldı. Kaymakam Saral yaptığı konuşmada, şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, sporcun insanların kaynaşmasındaki önemine dikkati çekti. Masa tenisinin ilgi alanları arasında olduğunu anlatan Belediye Başkanı Acar ise turnuva birincisiyle gösteri maçı yapacaklarını kaydetti.

Şampiyonaya destek veren kişi ve sponsor firmalara plaket verilmesinin ardından ilk gün maçlarına başlandı. Çekişmeli ve heyecanlı geçen maçları sporseverler ilgiyle izledi. 11. Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası, 9 Haziran'da sona erecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz