MUĞLA HABERLERİ

Marmaris'te şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi

AA / Sabri Kesen
26.02.2016 - 20:17Son Güncelleme :
Marmariste şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi
AA / Sabri Kesen

MUĞLA (AA) - Muğla'nın Marmaris ilçesinde şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından organize edilen yürüyüş, Osmaniye Mahallesi'nden İçmeler Mahallesi'ne kadar gerçekleştirildi. Yürüyüş sırasında öğrenciler terör örgütü PKK aleyhine slogan attı.

Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu Müdürü Zekeriya Bingöl, yaptığı konuşmada, şehit haberlerine duyarsız kalmalarının mümkün olmayacağını söyledi.

Bu amaçla yürüyüşün organize edildiğini belirten Bingöl, "Vatanımız için canını ortaya koyan aziz şehitlerimiz ve onların ailelerini düşündükçe bu konuda daha duyarlı olunması gerektiğini düşünerek yürüyüşü organize ettik. On kilometre yürüyüş gerçekleştirdik. Şehitlerimiz için kilometrelerce yürüsek azdır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Marmaris'te şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 20 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Marmaris'te şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı