Marmara İletişim Mezunları 'Pilav Günü'nde buluşuyor

Hürriyet Haber
04.05.2017 - 14:01 | Son Güncelleme:

BUGÜNE kadar bünyesinden çok sayıda sanatçı, araştırmacı, yazar, gazeteci, televizyoncu, reklamcı ve halkla ilişkiler uzmanı çıkartan Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin tüm dönem mezunları, 15. Pilav Günü’nde okul bahçesinde bir araya gelecek.

Mezunlar derneği İLMED tarafından bu yıl 15. kez düzenlenen Pilav Günü, 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 11.00 itibariyle okulun Nişantaşı’ndaki kampüsünde yapılacak.

Her yıl coşkulu bir katılım ile gerçekleşen etkinlikte okul anılarına meslek yaşamlarına dair dost sohbeti eşlik ediyor.İLMED Başkanı Hüseyin Irmak etkinlikle ilgili olarak “13 Mayıs’ta çoğu basın dünyasında önemli görevler üstlenmiş ve iletişim fakültelerinde akademisyen olarak görev yapan okul mensuplarının iş dünyasından sıyrılarak öğrencilik yıllarına yolculuk yaptığı bir buluşma daha yaşanacak.

Okulumuza yönelik aidiyet duygusu geliştirmek ve genç kuşaklara bir gelenek bırakabilmek adına yapılagelen Pilav Günü’müzde yenecek pilavdan ziyade yapılacak muhabbetle gönlümüzü doyuracağız” dedi. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı