Gündem Haberleri

  Marmara Adası'nda bulunan ceset gençlerden Serdar Demir'e ait çıktı

  Yüksel KOÇ / İSTANBUL (DHA)
  25.08.2014 - 12:29 | Son Güncelleme:

  Kumburgaz Kamiloba sahilinden kiraladıkları deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan ve önceki gün Marmara Adası yakınlarındaki Gündoğdu Köyü sahilinde bulunan ceset gençlerden birine ait çıktı. Haberi İstanbul Valisi Mutlu'nun da katıldığı aileleri bilgilendirme toplantısında alan gencin annesi fenalaştı, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

  Marmara Adasında bulunan ceset gençlerden Serdar Demire ait çıktıYaşları 25 ile 30 arasında değişen; Mikail Çelik, Serdar Demir, Doğan Demir, Şükrü Kahraman ve Yusuf Büyükizgi 17 Ağustos pazar günü tatil için geldikleri evden sadece havlularını alıp sahile gitti. Bir deniz bisikleti kiralayan 5 kişi bu bisikletle denize açıldı ve bir daha da kendilerinden haber alınamadı. Gençler günlerdir aranıyor.

  Cumartesi günü Marmara Adası yakınlarındaki Gündoğdu Köyü sahilinde bir ceset bulundu. Ancak DNA testi sonucu cansız bedenin kayıp 5 gençten Serdar Demir'e ait olduğu ortaya çıktı.

  DENİZE AÇILDIKLARI YERDEN 100 KM. UZAKTA BULUNDU

  Serdar Demir'in cesedi Kumburgaz'dan yaklaşık 100 km uzaklıkta bulundu. Akıntı ve rüzgar gencin cansız bedenini Marmara Adası'nın arka tarafına kadar sürüklemiş.

  Yakınları günlerdir bekliyor

  ACI HABERİ ALAN ANNE FENALAŞINCA HASTANEYE KALDIRILDI

  Kumburgaz Kamiloba sahilinden kiraladıkları deniz bisikletiyle açıldıktan sonra kaybolan gençleri bulmak için yapılan çalışmalar sürerken İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun katılımıyla aileleri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

  Marmara Adasında bulunan ceset gençlerden Serdar Demire ait çıktı

  Sarıyer'deki Sahil Güvelik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanlığı'nda düzenlenen toplantı sırasında Marmara Adası açıklarında iki gün önce bulunan cesedin kaybolan gençlerden Serdar Demir'e ait olduğu haberi alındı.

  Haberi toplantı sırasında alan Demir'in annesi fenalaşınca ambulansla hastaneye kaldırıldı.

  Marmara Adasında bulunan ceset gençlerden Serdar Demire ait çıktı

  Yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından Vali Mutlu ve aileler Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan ayrıldı.

  Toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalarla ilgili ailelere bilgi verildiği öğrenilirken, çıkışta herhangi bir açıklama yapılmadı.

  Marmara Adasında bulunan ceset gençlerden Serdar Demire ait çıktı Kumburgaz'da ihbar muamması

  Marmara Adasında bulunan ceset gençlerden Serdar Demire ait çıktı Kaybolan 5 genci gördüğünü iddia etti

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı