ADIYAMAN HABERLERİ

Markalaşmada Kullanılacak Adıyaman’ın Değerleri İncelendi

IHA
15.10.2015 - 17:01Son Güncelleme : 15.10.2015 - 17:02

GAP İDARESİ BAŞKANLIĞI TANITIM VE MARKALAŞMA OFİSİ UZMANLARI, ADIYAMAN'IN MARKALAŞMASINDA KULLANILACAK DEĞERLERİN İNCELEMESİNİ YAPTI

IHA

GAP İdaresi Başkanlığı Tanıtım ve Markalaşma Ofisi uzmanları, Adıyaman’ın markalaşmasında kullanılacak değerlerin incelemesini yaptı.
GAP İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülecek olan ‘GAP Bölgesi Turizm Odaklı Tanıtım ve Markalaşma’ Projesi kapsamında GAP İdaresi Tanıtım ve Markalaşma Ofisi uzmanları Adıyaman’a geldi.
Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Ekici’nin eşlik ettiği heyet, Eski Besni, Besni Sofraz, Fırat Nehri-Kızılin ve Nemrut Dağı’nda incelemelerde bulundu. Proje kapsamında GAP’a bağlı 9 ilde markalaşmada kullanılacak tarihi, turistik değerlerin tanıtılması amaçlanıyor.
GAP İdaresi yetkilileri projenin amacının, bütüncül bir yaklaşımla bölgenin kültürel mirasını korumak, koruma-kullanma dengesi gözetilerek turizm odaklı değerlendirmek, istihdam ve turizm gelirlerinin artışını sağlamak, turizm hareketlerinin daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir biçimde devamlılığını sağlamak üzere tanıtım ve markalaşma çalışmalarını gerçekleştirmek olduğunu ifade ettiler.
Proje ile bölge ölçeğinde turizm çekim merkezleri oluşturmak, GAP Bölgesi turizmini çeşitlendirmek, alternatif turizm alanları oluşturmak, kültür, inanç turizminin yanı sıra diğer turizm türlerinin de tanıtılmasını sağlamak, ‘Markalaşma’ çalışmalarını başlatarak bölgenin turizm gelirlerini artırmak ve turizm odaklı istihdam alanları oluşturmanın proje kapsamında olduğu yetkililer tarafından aktarıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Markalaşmada Kullanılacak Adıyaman’ın Değerleri İncelendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 17 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Markalaşmada Kullanılacak Adıyaman’ın Değerleri İncelendi haberi güncellenecektir.

  ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:34
  • Guneş
   06:10
  • Öğle
   12:29
  • İkindi
   15:54
  • Akşam
   18:28
  • Yatsı
   19:52
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı