Spor Markajı hiç sevmem
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Markajı hiç sevmem

YEREL HABERLER MARKAJI HİÇ SEVMEM

Galatasaray Teknik Direktörü, ‘‘Türkiye'de özel önlem, bir oyuncuyu, bir oyuncuya bağlamak anlamına geliyor. Hiç böyle böyle bir düşüncem olmadı. Bu bana eksik oynamak gibi geliyor’’ dedi.

<ı>Dünyanın sonu olmaz

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, yarınki F.Bahçe derbisini gözlerinde fazla büyütmediklerini ve sonucun kaybeden için dünyanın sonu olmayacağını söyledi. Terim, ‘‘Kaybeden mutlaka puan, moral ve psikolojik açıdan yara alır. Ancak o kadar da büyütmemeli. 11 maç kalacak ve 33 puan yapar’’ dedi.

<ı>Özel önlem almam

Terim, F.Bahçe maçında hiçbir futbolcu için özel önlem almayı düşünmediğini belirtip şunları söyledi: ‘‘Türkiye'de özel önlem almak, bir oyuncuyu bir oyuncuya bağlamak anlamına geliyor. Hiçbir zaman böyle bir düşüncem olmadı. Ancak bizim oyun anlayışımızda ve sistemimizde böyle bir şey zaten var. Sahanın belli bölümlerinde bu oluyor.

<ı>Eksik oynamak

‘Bir futbolcuyu bağla, öbürü nereye giderse peşinden gitsin' demek eksik oynamak gibi geliyor. Eksik oynamayı hiç sevmem’’ Derbi öncesi hemen hemen tam kadro olmalarının sevindirici olduğuna değinen Terim, ‘‘Her zaman bunu bulamıyoruz. Tugay'ın hafif sakatlığı ve Hagi'nin durumu var. Diğer haftalara göre bu sevindirici’’ dedi.

<ı>Karar Hagi’nin

Terim, Hagi'nin oynayıp oynamayacağı konusunda ‘‘Sahada acılarını unutacağını düşünüyorum. Gönlüm oynatmaktan yana. Ama soracağım, ‘Oynarım derse' forması hazır’’ ifadesini kullandı. Terim, 3 sezondur Dünya klasmanında sürekli yükselen bir grafikleri olduğunu 23’üncülükten 18'inciliğe yükselmelerinin de sevindirici olduğunu söyledi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle