« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mario Gomez seneye de kalıyor

Beşiktaş’la imzaladığı 2 yıllık kiralık sözleşmeye 'sezon sonunda ayrılma' opsiyonu koyduran Mario Gomez'in yöneticilere, "Gelecek sezon da buradayım" dediği belirtildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş ile iki senelik opsiyonlu kiralık sözleşmesi bulunan Mario Gomez’in gelecek sezon da siyah-beyazlı formayı giymek istediği ifade edildi. Fiorentina’dan ayrılıp, siyah-beyazlı kulüple imzaladığı sözleşmeye 'sezon sonunda ayrılma' opsiyonu koyduran Alman golcünün, yöneticilerle yaptığı görüşmede gelecek yıl da takımda kalmak istediğini bildirdiği ortaya çıktı.

LİGDE 4 GOL ATIP 6 PUAN KAZANDIRDI
Süper Lig’in geride kalan 6 haftasında rakip fileleri 4 kez havalandırıp, Kartal’a şimdiden 6 puan kazandıran Mario Gomez’in, siyah-beyazlı yöneticilere, “Kariyerimde yeni bir sayfa açtım ve Türkiye’de gerçekten çok mutluyum. Burada düşündüğümden de güzel bir futbol ortamı buldum. Sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılmayı aklımdan bile geçirmiyorum. Bu takımda aile ortamı var ve bu inanılmaz bir şey. Taraftarımız da son derece ateşli. Onlarla güzel bir iletişim sağladım. Dilerim her şey yolunda gider ve gelecek sezon da Beşiktaş için goller atmaya devam ederim” dediği aktarıldı.

Mario Gomez’in kararından büyük memnuniyet duyan Beşiktaşlı yöneticilerin, Alman golcüye teşekkür ettikleri vurgulandı.

Mario Gomez seneye de kalıyor BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE DERBİSİ HEPSİNİ YAKTI!

İKİ YILDAN DAHA UZUN SÜRE DE KALABİLİR
Gomez’in sezon başında sözleşmesine koydurduğu ayrılma opsiyonuna karşılık aynı şekilde yıldız oyuncuyu gönderme maddesi ekleten siyah-beyazlıların, “Biz seni 1 yıl için almadık. Sezon sonunda yollarımızı ayırma gibi bir düşüncemiz de yok. İki senelik sözleşmenin süresi daha da uzun olabilir. Senin kalitene inanmasaydık bu transferi yapmazdık. Senden çok şeyler bekliyoruz ve bunu başaracak güçtesin” ifadelerini kullandığı kaydedildi.

Beşiktaşlı yöneticilerin, Mario Gomez’den takımdaki gençlere örnek olmasını da isteyerek, “Senden sadece goller atmanı değil, gençlere tecrübelerini aktarmanı da istiyoruz. Futbolu bıraktıktan sonra da kulüp bünyesinde senden yararlanmayı düşünüyoruz” diye konuştukları öğrenildi. (Milliyet)


Bunları da Beğenebilirsiniz