« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Marinho resmen Beşiktaş'ta

Beşiktaş, Brezilyalı savunma oyuncusu Marinho ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Brezilyalı futbolcu, Akaretler`deki kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreni sonrasında "Artık yeni takımımın başarısı için elimden geleni yapacağım" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Marinho, Akaretler`deki kulüp binasında gerçekleştirilen ve yönetici İbrahim Altınsay`ın da katıldığı törende, kendisini 1,5 yıllığına siyah-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Brezilyalı futbolcu, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, büyük bir kulübe geldiğinin farkında olduğunu belirterek, "Artık yeni takımımın başarısı için elimden geleni yapacağım" dedi.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Altınsay ise Marinho`nun Brezilya`nın önemli futbolcularından biri olduğunu kaydederek, "İnanıyorum ki Marinho, Beşiktaş`ta bir dünya yıldızı olacak. Böylesine kaliteli bir oyuncuyu kadromuza kattığımız için mutluyum" diye konuştu.

Marinho, imza töreni sonrası, giyeceği 27 numaralı Beşiktaş formasıyla basın mensuplarına poz verirken, Brezilyalı oyuncunun yarınsabah yapılacak antrenmana katılacağı bildirildi.
  
DEMETRADZE HAFTAYA GELEBİLİR
   
Yönetici İbrahim Altınsay, transferi henüz kapatmadıklarını, Real Sociedad`dan kiralamayı düşündükleri Gürcü futbolcu Demetradze için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Altınsay, Nihat`ın gidişinin ardından Real Sociedad`da Avrupa Birliği dışındaki oyuncuların kontenjanının dolduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bu nedenle, Demetradze`yi tüm alacaklarını ödemek koşuluyla bizekiralamayı istediler. Biz de bunu kabul ettik. Ancak bu futbolcu kalıcı bir transfer yapmak istiyor. Bu nedenle bazı sorunlar çıktı. Ayrıca bazı yayın organlarında yer alan ve Demetradze`nin ağzından çıktığı belirtilen sözlerin de hiç söylenmediğini öğrendik. Görüşmelerimiz sürüyor. Bu futbolcu haftaya İstanbul`a gelebilir."
   
MALİ KONGRE 24 ŞUBAT`TA
   
Bu arada, Beşiktaş olağan yönetim kurul toplantısı, Akaretler`dekikulüp binasında gerçekleştirildi.

İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, muhalefetin, Kurban Bayramı`nın 3. gününe rastlaması nedeniyle ertelenmesini istediği mali kongrenin, planlandığı gibi 24 Şubat`ta yapılacağını söyledi.

Teknik olarak bu kongreyi ertelemelerinin mümkün olmadığını ifade eden Düren, "Beşiktaş kongre üyelerinin, bayram dahi olsa kulüplerinesahip çıkıp kongreye geleceklerine inanıyorum" dedi.

Öte yandan, Başbakan Bülent Ecevit ile birlikte ABD`ye giden kulüpbaşkanı Serdar Bilgili de bugün İstanbul`a döndü. Bilgili, yönetim kurulu toplantısı sonrası kulüp binasına gelerek, yönetici arkadaşlarıyla hasret giderdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler