MUĞLA HABERLERİ

Marina'da bovling heyecanı

DHA
29.04.2017 - 11:03Son Güncelleme :
DHA

BODRUM Milta Marina A.Ş. çalışanları bu yıl dokuzuncusu düzenlenen  bovling Turnuvası'nda nefes kesen bir mücadele verdiler.

Bodrum'daki Milta Marina A.Ş. tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen geleneksel  bovling turnuvası Oasis AVM'de dün (cuma) akşam düzenlendi. Milta Marina A.Ş. Genel Müdürü Ömer Karacalar, Doğan Haber Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Serkan Topçu, Doğan Dış Ticaret Genel Müdürü Haşim Işık ve Milpa Pazarlama Genel Müdürü Cem Kölemenoğlu ile birlikte 80 personelinin katıldığı turnuvada maçlar tam 4 saat sürdü. Nefes kesen turnuvaya kadın  bovlingcilerin heyecanı damgasını vurdu. 8'er kişilik takımların katıldığı turnuvadaki mücadele oldukça çekişmeli geçti. Turnuvada birinciliği 1869 puanla Güvenlik ekibi, ikinciliği 1860 puanla Mali İşler Birimi, üçüncülüğü ise 1845 puanla Satın Alma Birimi kazandı. İlk üç dereceye girenlere kupa ve madalyaların yanısıra yağdanlık, kahve demliği ve matara ödülleri verildi.

Kadınlarda sayı rekortmeni mali koordinatör Seher Çalı oldu. Ödülünü alan Çalı "Dostluk her zaman kazanır" diyerek ödülünü muhasebe müdürü Nilgün Girgin'e hediye etti. Erkeklerde ise sayı rekortmeni 165 puanla temizlik biriminde görev yapan Saki Karabulak oldu. Turnuvanın ödüllerini Topçu, Işık ve Kölemenoğlu ile birlikte veren Genel Müdür Ömer Karacalar katılan tüm takımlara madalya verdi. Karacalar, "Personel arası kardeşliğin, ikili ilişkilerin gelişmesi ve motivasyonun artması için sık sık sosyal ve sportif etkinlikler düzenliyoruz. Biz kocaman bir aileyiz, iş dışındada da birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve keyif alıyoruz. Bu ve benzer turnuvaları sürdüreceğiz" dedi.

Yaşar ANTER  / BODRUM (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Marina'da bovling heyecanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Marina'da bovling heyecanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı