« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mardinspor ligden çekildi

TFF 2. Lig 4. Grup'ta yer alan Mardinspor'un basın sözcüsü Davut Ayla, iki kongre yapılmasına rağmen Mardinspor yönetimine talip çıkmadığı için ligden çekilme kararı aldıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Ayla yaptığı açıklamada, kulüp olarak sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirterek, 2 kongrede de yönetime talip çıkmadığını belirtti.

Diğer takımların kampta olduğu ve transferlerini gerçekleştirdiği bir dönemde Mardinspor'da yönetim oluşturma çabasına girdiklerini anlatan Ayla, şöyle dedi: “Mardinspor'da hiç futbolcumuz kalmadı. Vali ve belediye başkanımız da ligden çekilme kararımız karşısında bir şey yapamayacaklarını söylediler. Eski Belediye Başkanı Metin Pamukçu'nun destekleri ile bugüne kadar ayakta kalabilme mücadelesi gösterdik. Kulübümüzün 250 bin TL borcu var. Bunun büyük kısmı futbolcularımıza olan borcumuz. 2 kongre yapılmasına rağmen Mardinspor yönetimine talip çıkmadığı için ligden çekilme kararı aldık. Çünkü, hiçbir destek göremiyoruz. Bu şartlar altında ligde yer almamız imkansız. Kulübü daha da geriye götürmemek için başka çaremiz yoktu. Kararımızı federasyona bildireceğiz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz