MARDİN HABERLERİ

Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri

AA / Mehmet Çalık
21.02.2015 - 18:25Son Güncelleme :

- 21. Bölge Tapu Kadastro Müdürlüğü, Mardin, Adıyaman, Şanlıurfa illerinde çalışan müdür ve personellerine yönelik "Kalite Yönetim Sistemi Eğitim" semineri düzenledi.

YEREL HABERLER MARDİN

AA / Mehmet Çalık

MARDİN (AA) - 21. Bölge Tapu Kadastro Müdürlüğü, Mardin, Adıyaman, Şanlıurfa illerinde çalışan müdür ve personellerine yönelik "Kalite Yönetim Sistemi Eğitim" semineri düzenledi.

Mardin’de bir otelde düzenlenen semirde konuşan Vali Yardımcısı Ali Güldoğan, "Kalitenin bulunmadığı bir yerde başarıdan söz edilemez. Kalitenin bulunduğu bir yerde başarının yüzdeliği çok yüksek olur. Kalite başarıyı getirir. Başarı basamaklarını yükseltir. Bu eğitim de çalışanlar adına çok önem arz eden bir eğitim olacağını düşünüyorum dedi.

Kalitenin müşretiye hizmet sunma sanatı olduğunu söyleyen 21. Bölge Müdürü Mevlüt Ersayan ise, "Kalite bir mal veya hizmetin belirli ihtiyaçları karşılayabilme yeteneklerini ortaya koyan özelliklerin tamamamıdır. Kısacası beklentilere cevap verebilme yeteneğidir. Yada şartlara ilk defada, zamanında ve her zaman uymaktır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Şubat 2015 tarihinde saat 18 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri haberi güncellenecektir.

MARDİN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:35
 • Guneş
  07:18
 • Öğle
  12:23
 • İkindi
  14:54
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:40
Sayfa Başı