ADANA HABERLERİ

Mardav Balcalı 'FTR'ye 50 bin TL’lik cihaz hediye etti

DHA
28.03.2016 - 11:20Son Güncelleme :
DHA

Adana'daki Mardinliler Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (MARDAV) Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğine, hastaların tedavisinde kullanılması amacıyla 50 bin lira değerinde cihaz bağışında bulundu.
Cihazların teslimi için küçük bir tören düzenlendi. Törene MARDAV adına Başkan Osman Göktekin, Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın ve Vakıf Saymanı Metin Kanık katılırken, Balcalı Hastanesi adına ise Başhekim Prof. Dr. Yeşim Taşova ile Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı Başkanı, Prof. Dr. Tunay Salper ve bölümün diğer hocaları katıldı.

Göktekin, Adana’nın ve Çukurova’nın en büyük hastanesinde cihazların yetersiz olduğunu, bu hastanenin daha iyi cihazlara sahip olması gerektiğini düşündüğünü belirtti.

ADANA,(DHA)

BK (OA) (28.3.2016 FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Mardav Balcalı 'FTR'ye 50 bin TL’lik cihaz hediye etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 11 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mardav Balcalı 'FTR'ye 50 bin TL’lik cihaz hediye etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı