Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Marcelinho: G.Saray'ı üzeceğim

Trabzonspor’un Brezilyalı yeni transferi Marcelinho’dan Galatasaray’a mesaj var. Bir dönem kendisini transfer etmek isteyen ancak disiplinsiz ve uyumsuz olduğu gerekçesiyle vazgeçen Galatasaray’a gönderme yapan Marcelinho, “Pişman olacaklar” dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME
Brezilyalı yıldız oyuncu, Galatasaray’ın bir süre önce kendisiyle ilgilendiğini belirterek, “Ancak anlaşma son aşamaya gelmek üzereyken, disiplinsiz ve uyumsuz olduğum gerekçesiyle transferimden vazgeçmişti. Ama şimdi Trabzonspor forması altında ortaya koyacağım oyunla onları çok üzeceğim. Pişman olacaklar. Çünkü o zamanki Marcelinho’dan eser yok. Futbolum ve kişiliğim çok olgunlaştı. Artık ailem ve futbol için yaşıyorum. Burada tek amacım gençlerin beni örnek alacağı bir performans sergilemek” dedi. Marcelinho, iki kızını da çok sevdiğini ve Trabzon’da futbol dışındaki tüm zamanını ailesine ayırmayı düşündüğünü sözlerine ekledi.

YATTARA GERGİNLİĞİ

Trabzonspor’da yattara gerginliği yaşanıyor. Haftanın son antrenmanında teknik direktör Lazaroni’nin kendisini yedek takımda oynatacağı ortaya çıkınca, “sakatım” diyerek düz koşulara başlayan ve Brezilyalı çalıştırıcıyı adeta şoka uğratan Yattara’nın, yakın çevresine rahatsızlığını dile getirdiği belirtildi. Gineli oyuncunun, “Kamp döneminin başından bu yana çalışıyorum. Hocanın dediklerini harfiyen yerine getirmek için elimden geleni yapıyorum., Yedekliği haketmiyorum” dediği öğrenildi. Lazaroni’nin, Kayseri dönüşü Yattara ile özel bir görüşme yapacağı ve sorunlarını dinleyeceği ifade edildi.

BREZİLYA’DA SONA YAKLAŞILIYOR

20 günden bu yana Brezilya’da transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Faruk Kanca, sona yaklaşıyor. Mossoro ve Wagner’in alınması için gidilen Brezilya’da bu oyuncuların menacerlerinin sürekli sorun çıkarması ve fiyat artırması nedeniyle zor günler geçiren Kanca’nın yeni hedefinin İnternacional takımında forma giyen Alex olduğu ifade edildi. Mossoro’nun kendisiyle anlaştıklarını ancak menajerinin sorun çıkarttığını ifade eden Kanca, “Eğer Alex ve Mossoro ile anlaşamazsak alternatiflerimiz var” dedi. Bordo mavililerim bu iki oyuncu dışında Palmeiraslı Marcinho ile de ilgilendiği ifade edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler