Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Marcelinho: Ben hazırım

Trabzonspor, ligin ilk haftasında deplasmanda oynayacağı Kayserispor maçı için bugün özel uçakla Kayseri'ye gitti. Yeni transfer Marcelinho, "Ben hazırım. Yarınki karşılaşmada görev verilirse oynarım." dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME
19 futbolcunun bulunduğu kafilede başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, CHP Trabzon Milletvekili Şevket Arz, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, yeni ve eski yöneticiler de yer aldı. Teknik direktör Sebastiao Lazaroni, yeni transfer Ersen Martin ile sakatlığı süren Erdinç'i kadroya almadı.

GÖKDENİZ İFADEDEN KAFİLEYE

Kafile havalimanına geldiğinde Gökdeniz'in otobüste olmadığı dikkati çekti. Gökdeniz, Başkan Nuri Albayrak ve yöneticiler de dahil olmak üzere herkes uçağa bindikten sonra son anda havalimanına gelip koşarak uçağa girdi. Hiçbir açıklama yapmayan Gökdeniz'in Akçaabat Sebatspor'un eski başkanı Veli Sezgin'in vurulma olayıyla ilgili olarak Trabzon Adliyesi'nde ifade vermeye çağrıldığı için geç kaldığı öğrenildi.

Kulüp yetkililerinin, "Ayakkabısını kulüpte unuttu. Onu almaya gitti" açıklamasına rağmen Gökdeniz'in elinde ayakkabı çantasının bulunmadığı gözlendi.

MARCELİNHO: HAZIRIM

Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan yeni transfer Marcelinho, "Ben hazırım. Yarınki karşılaşmada görev verilirse oynarım. Tabi ki karar antrenörümün. Tek amacımız 3 puanla dönmek" dedi.

Fatih Tekke'nin ayrılmasından sonra kaptanlığa getirilen Hüseyin ise, "Büyük bir kulüpte kaptanlık yapmak herkese nasip olmaz. Sorumluluk çok büyük. İnşallah camiamızın desteğiyle bu görevin üstesinden geleceğim. Sezonun ilk maçı. Zorlu bir maç. İnşallah iyi bir başlangıç yaparız. İyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Gineli oyuncu Yattara da son 2 maçtır Kayserispor'a gol attığını belirtti, "Umarım yarın da bu geleneği sürdürürüm" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler