Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Maradona diyetiyle 59 kilo

  Mustafa KIZGINYÜREK
  17.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme: 17.08.2006 - 02:10

  Ozan Orhon diyet ve sporla kilo veremeyince efsane futbolcu Maradona'nın yolundan gidip midesine kelepçe taktırdı. Ünlü şarkıcı bu yöntemle tam 59 kilo verdi.

   

  Kelepçe işe yaradı

  Yıllardır fazla kilolarıyla başı dertte olan Ozan Orhon, sonunda küçük bir cerrahi müdahaleyle eski formuna kavuştu. Aynı dertten yakınan ve 110 kilodayken midesine kelepçe taktırıp 63 kiloya inen Maradona'yı örnek alan Orhon, bu metodun işe yaramasından dolayı çok mutlu. 5 ayda 127 kilodan 68'e inen şarkıcı, şunları söyledi:

   

  Maradona diyetiyle 59 kilo Maradona diyetiyle 59 kilo

   

  Sağlığım bozulmuştu

   

  "Çok uzun zamandır hem diyet yapmaya çalışıyordum, hem de spor salonlarından çıkmıyordum. Ama faydasını görmedim. Artık iç organlarım yağ bağlamaya başlamıştı. Estetik açıdan verdiği sıkıntı bir yana, fazla kilolan sağlık sorunlarına da yol açıyordu. Son çare olarak mideme kelepçe taktırdım. Kısa sürede işe yaradı. Çok daha az yiyerek doymaya başladım. Ve bu sayede 5 ay içinde 59 kilo verdim."

   

  Maradona diyetiyle 59 kilo Maradona diyetiyle 59 kilo

   

     Ozan Orhon yeni hali                   Ozan Orhon eski hali

   

  Önceki gün eski eşi Yeşim Erçetin'in Reina'daki doğum günü partisine katılan Ozan Orhon, yeni haliyle gören herkesi şaşırttı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı