« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manu Wolfsburg’u yenemez

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Şampiyonlar Ligi’nde yola devam etmek için CSKA Moskova maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Deneyimli teknik adam, dünkü basın toplantısında bunun yeterli olmayabileceğinin hatırlatılması üzerine ise şöyle konuştu: ‘’Manchester United’ın, Wolfsburg karşısında kazanamayacağını düşünüyorum. Arzu ettiğimiz düşünce de bu. Manchester’ın nasıl bir takım olduğunu biliyoruz, ama kazanamayacağını sanıyorum.’’
Nihat’tan vazgeçmem
Diyarbakır maçında ıslıklanan Nihat Kahveci’ye destek veren Denizli, “Ne kadar iyi bir futbolcu ve golcü olduğunu biliyorum. Nihat’tan umudumu kesmem söz konusu değil. O benim en büyük güvencelerimden biri’’ dedi.
Fransa-İrlanda maçında ev sahibi lehine büyük hata yapan İsveçli hakemin CSKA maçlarına verilmesinin bir avantaj olmadığını da dile getiren deneyimli teknik adam, ‘’O maçtaki hata, ev sahibi takımın lehine olmuştur. Şu andaki ağırlıklı düşüncesi, yapılacak hatanın ev sahibine olmamasını çağrıştırır ki, oyun içinde karşılaşacağımız sorun budur’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz