Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

ManU kalbimin kulübü

Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo eski takımı Manchester United’a övgüler yağdırdı.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Bir gün Manchester United’a dönmek istediğini söyleyen Cristiano Ronaldo, “bunu defalarca kez söyledim. United’a aşığım ve tek dileğim bir gün yeniden o formayı giymek. Orada çok iyi arkadaşlar bıraktım” diye konuştu. Mesut Özil ve Angel Di Maria’nın satılmasının büyük hata olduğunu söyleyen Cristiano Ronaldo, “başkanın kararına saygı duyuyorum ama ben olsam öyle yapmazdım” ifadelerini kullandı. Madrid ile dört yıllık sözleşmesinin bulunduğunu ancak hayatın sürprizlerle dolu olduğunu da sözlerine ekleyen Portekizli yıldız, Falcao ve Di Maria’nın Kırmızı Şeytanlara çok şey katacağını belirtti.

Gareth Bale’in yakaladığı başarının sürpriz olmadığına da değinen Ronaldo, “O fantastik bir oyuncu ve Real Madrid’e kupalar kazandırmak için fazlasıyla yardımcı olacak. La Liga’da daha rahat hissediyor. Farklı bir lig, farklı bir kültür, farklı bir dil…” şeklinde konuştu.

Oğlunun da bir gün futbolcu olmasını dilediğini belirten Ronaldo, “O şimdilik arabaları, boks maçlarını ve futbol oynamayı seviyor. Günün birinde onunda profesyonel bir futbolcu olacağına inanıyorum” dedi.

ManU kalbimin kulübü


Bunları da Beğenebilirsiniz