Çukurova Haberleri

ÇUKUROVA

  Manken fotoğraflarıyla kandırdığı erkeklerle fuhuş yaparken yakalandı

  DHA
  04.09.2015 - 01:47 | Son Güncelleme: 21.09.2016 - 14:38

  ADANA’da sosyal paylaşım sitesinde hesap açıp, manken fotoğrafı ile fuhuş yapan 32 yaşındaki Müşide Kuşçu, müşteri görünümündeki polislere yakalandı.

  Merkez Seyhan İlçesi’nin Sümer Mahallesi’nde oturan Müşide Kuşçu, B.T. takma ismiyle sosyal paylaşım sitesine sayfa oluşturdu. Profiline de kendisine ait olmayan bir manken fotoğrafı koyan Kuşçu, kendisi ile arkadaşlık kuranlara para karşılığı ilişki teklifinde bulundu. Kuşçu, teklifini kabul eden erkeklerle geceliği 200 liraya fuhuş yapmaya başladı. İnternet üzerinden fuhuş yapıldığını belirleyen Ahlak Bürosu ekipleri, sahte hesap açıp, Kuşçu ile temasa geçti. Mesajlaşıp, 2 kişi olduklarını söyleyen polisler, Kuşçu’ya ilişkiye girmek istediklerini söyledi. Yanında bir arkadaşını daha getireceğini belirten Kuşçu, 31 yaşındaki D.Y. ile gittikleri evde gözaltına alındı.

  Fuhuşa aracılık yapmak, yer temin etmek ve uyuşturucu madde kullanmaktan poliste kaydı bulunan Müşide Kuşçu, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. D.Y., ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

  Etiketler: adana , Seyhan
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı