MANİSA HABERLERİ

Manisa'ya saat kulesi yapılıyor

DHA
31.03.2017 - 14:52Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Büyükşehir Belediyesi peyzaj çalışmaları kapsamında Muradiye-Menemen Kavşağı'na saat kulesi yerleştirip aydınlatma çalışması yaparak modern ve estetik görüntü kazandıracak.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Muradiye-Menemen Kavşağı'nda peyzaj uygulamasına başladı. Yürütülen çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Kuva-yi Milliye Anıtı'nın ardından Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı'nda peyzaj uygulaması yaptı. Gençoğlu, "Şimdi Muradiye-Menemen Kavşağı'na estetik bir görüntü kazandırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız tarafından mevcut alana şuan saat kulesi monte ediliyor. Ardından Kent Estetiği Dairesi Başkanlığımız tarafından kavşağa peyzaj uygulaması ve aydınlatma çalışması yapılarak modern bir görüntü kazandıracağız" dedi.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA,(DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisa'ya saat kulesi yapılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 14 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisa'ya saat kulesi yapılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı