« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manisaspor'un plaka hesabı

Spor Toto Süper Lig'de Bucaspor galibiyeti ile puanını 42'ye çıkaran Manisaspor, cuma günü deplasmanda karşılaşacağı İstanbul BŞB'yi de yenip sezonu Manisa'nın trafik kodu olan 45 puanla bitirmeyi amaçlıyor.

MEHMED HAKKI ÖZBAYIR - MANİSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlı futbolcular son maçı kazanarak hem tatile mutlu çıkmayı hem de ligi ilk 10 içinde bitirmeyi arzuladıklarını belirterek, "Manisa'nın trafik kodu olan 45'e ulaşmak da olaya ayrı bir espri katacak. 45 puan aynı zamanda Manisaspor'un Süper Lig'daki rekoru olacak. Amacımız bir taşla bir kaç kuş vurmak" diye konuştular.

Öte yandan yönetim önümüzdeki sezon teknik direktör Hikmet Karaman'la yola devam edip etmeme konusundaki kararını henüz açıklamazken, tecrübeli teknik adamın kamp yeri bakmak üzere Avusturya'ya gitmesi, "Anlaşma tamam" yorumlarına yol açtı. Çin'de iş gezisinde bulunan Başkan Kenan Yaralı'nın Türkiye'ye dönüşte Karaman'la konuya açıklık getireceği belirtildi. Bu arada Genel Menajer Öner Karalar'la Salzburg yakınlarındaki kamp tesislerini inceleyen Karaman'ın bu ülkede karar kıldığı bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler