« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manisaspor'da Holosko şoku

Vestel Manisaspor'un Slovak oyuncusu Filip Holosko'nun, tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Holosko'nun 2 hafta önce Trabzonspor maçında kırmızı kart gördükten sonra hakeme yaptığı el hareketi nedeniyle, PFDK'ya tedbirli olarak sevk edilmesi, kulüpte şok etkisi yarattı.

Kulüp menajeri Mustafa Turgat, konuya ilişkin şu bilgileri verdi:
"Holosko, kırmızı kart gördükten sonra Fortis Türkiye Kupası maçında oynamadı. 1 maç ceza alacağı düşüncesiyle bu oyuncumuzu İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kadroya dahil ettik. Holosko gibi golcü bir oyuncunun Fenerbahçe maçı öncesi tedbirli olarak Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine bir anlam veremiyorum."

Teknik direktör Giray Bulak ise “Tüm hesaplarımız Holoskolu bir takımla maça başlamaktı. İnanın şu anda ne söyleyeceğimi ve nasıl davranacağımı bilmiyorum. Biz sahaya 11 futbolcumuzu çıkartacağız. Yapacak başka da bir şey yok” şeklinde görüş belirtti.

Holosko, geçen sezon yapılan iki Fenerbahçe maçında da rakip fileleri birer kez havalandırmış, 2005-2006 sezonunda Manisa'da yapılan ve ev sahibi ekibin 5-3 kazandığı maçta da bir gol atmayı başarmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz