« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Manisaspor'da gergin idman

Süper Lig'deki son sınavında pazar günü saat 18.00'de Kasımpaşa'yı ağırlayacak Manisaspor'un bugünkü antrenmanında gergin anlar yaşandı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Cezası nedeniyle sezonu kapatan Eren dışında tüm futbolcuların katıldığı idmanın son bölümündeki çift kalede önce Kaptan Güven ile Dixon, ardından da Isaac ile Nizamettin arasında "birbirine sert girme" yüzünden tartışma yaşandı. Diğer futbolcuların araya girmesiyle olay büyümeden önlenirken, Teknik Direktör Reha Kapsal oyuncuları bir araya toplayıp, "Ligde yaşadığımız gergin günler geride kalmışken bu tür tartışmalara girmenin hiçbir anlamı yok. Sizlerden tüm sezon boyunca olduğu gibi birbirinize karşı sevgi ve saygılı davranmanızı istiyorum" dedi. Kapsal, bu konuşmanın ardından çalışmayı noktaladı ve futbolcuları soyunma odasına gönderdi.

Öte yandan yeni sezona dönük transfer çalışmalarını sürdüren yönetim, Süper Lig'den düşen Diyarbakırspor'un golcüsü Thierry Tazameta'yı gündemine aldı. Kamerunlu futbolcunun menajeri ile görüşmelere başlayan yönetimin, kulübüyle yaşadığı maddi konular yüzünden serbest kalma ihtimali bulunan Tazameta'yı bonservis bedeli ödemeden alabileceği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler