MANİSA HABERLERİ

Manisalı gençler Çanakkale'yi gezdi

DHA
28.03.2016 - 17:13Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Öğrenci Konseyi Başkanlığı'nın düzenlediği Çanakkale Şehitliği gezisine 23 araçlık bir destek sağladı.

CBÜ Öğrenci Konseyi Başkanlığı'nca 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101'inci yıl dönümü nedeniyle gezi düzenledi. MHP'li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, öğrencilerin gezi için otobüs taleplerini yerine getirdi; 23 otobüsle tedarik etti. 19 Mayıs Stadyumu önünden hareket eden araçlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinatörü Ali Demirkaya eşliğinde şehir turu attı. Şehir turunun ardından Çanakkale'ye giden binlerce genç, Türkiye tarihinin yazıldığı toprakları gezme fırsatı buldu.

Geziye verdikleri destek için teşekkür eden CBÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Emre Çelebi, "Celal Bayar Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Celal Bayar Üniversitesi ortaklaşa düzenlemiş olduğumuz Çanakkale Gezisini 1100 öğrenci ile birlikte gerçekleştirdik. Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde gezinin düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Ergün'e teşekkürlerimizi sunuyoruz" diye konuştu.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Manisalı gençler Çanakkale'yi gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 17 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Manisalı gençler Çanakkale'yi gezdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı